Virály

9. listopadu 2018 16:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž našel u silnice opuštěného psa, kterého majitelé odkopli kvůli stěhování. Tyhle fotky vás doženou k slzám

Některé věci jsou naprosto nepochopitelné a lidé, které je udělají, by měli být potrestání stejným způsobem, jakým sami ublížili.

Psi jsou extrémně věrní, nejlepší přátelé a opravdoví ochranáři. Proto je naprosto nepochopitelné a srdcervoucí, když je dokážou opustit lidé, kterým tak bezmezně důvěřují. Pes je přece mnohem více než jen pouhý mazlíček, v mnoha domácnostech se stává členem rodiny. Přesto s nimi někteří majitelé stále zacházejí tak krutě, že nad tím zůstává rozum stát. Své o tom ví jeden ubohý labrador jménem Larry, kterého nalezl řidič kamionu osamoceného na okraji silnice.

Podle organizace The Dodo osmiletého Larryho opustila jeho rodina, když se přestěhovala. Larry od té doby žil na parkovišti naproti přes ulici svého bývalého odmova. Když řidič zas a znova vídával labradora ve stejné pozici, očividně hladového a ve zbídačelém stavu, rozhodl se založit si účet na Instagramu a zjistit, zda by mu s ním někdo pomohl. Jeho fotku sdílel s vírou, že mu pomůže najít nový domov.

Na základě jeho příspěvku se Larryho ujala služba pro záchranu zvířat, podrobili ho vyšetřením u veterináře a zjistili, že trpí Cushingovou chorobou, která způsobuje zdravotní problémy jako vypadávání chlupů, změny vzhledu kůže a otok břicha. Organizace investovala nemalé finanční prostředky do jeho léčby a Larryho se jí podařilo zachránit. Nový domov však stále hledá. My doufáme, že brzy najde milující páníčky a fotky jako ta následující se na internetu budou objevovat čím dál méně.

Sdílejte článek
Štítky pes labrador rodina silnice Instagram galerie stěhování odpuštění vzhled labradorský retrívr

Přečtěte si také