GALERIE: Muž se rozvádí s jednou ze svých devíti manželek. Co jí asi na vztahu vadilo?

Muž, který si vzal devět žen, se nyní plánuje s jednou z nich rozvést.

Brazilský model Arthur O Urso se minulý rok dostal na titulní stánky médií, když se rozhodl vstoupit do chomoutu s devíti různými ženami. Oficiálně byl již v tu dobu ženatý se svou manželkou Luanou Kazaki, takže tento obřad nebyl úředně závazný, jelikož polygamie je v Brazílii nezákonná. Arthur však v minulosti prohlásil, že se tímto způsobem rozhodl oslavit „svobodnou lásku“ a vzbouřit se proti monogamii.

Jedna z jeho manželek jménem Agatha se ho však rozhodla opustit poté, co si uvědomila, že tento způsob společného soužití pro ni nebyl vhodný. „Chtěla mě mít jen pro sebe,“ řekl Arthur. „Nedávalo to smysl, musíme se dělit. Byl jsem z toho rozchodu velmi smutný, a o to víc mě překvapil její důvod. Říkala, že jí chybí monogamní vztah,“ sdělil médiím zdrcený model. „Moje další manželky se domnívají, že byl její přístup špatný. Podle nich sňatek přijala jen kvůli dobrodružství, a ne kvůli skutečným citům.“

Podle jeho slov ji v tuto chvíli nehodlá nahradit, ale do budoucna se dalšímu vztahu nebrání. Rád by si pořídil ještě další dvě ženy. „Mým snem vždy bylo mít 10 manželek. Mám jen jednu dceru, ale s každou ze svých manželek chci mít dítě,“ nechal se slyšet Arthur. „Láska, kterou ke každé z nich cítím, je stejná. Myslím, že by bylo nespravedlivé mít děti jen s jednou nebo se dvěma z nich,“ uzavřel svůj poněkud netradiční vztah model.

Sdílejte článek
Štítky manželství Brazílie vztah polyamorie polygamie galerie Arthur O Urso

Přečtěte si také