návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Muž svým během vytváří pomocí aplikace na zaznamenávání tras umělecká díla. Tohle budete chtít zkusit taky

Běhání je zdravé. A představte si, že kromě nabírání fyzičky jím zároveň vytváříte umělecká díla.
Vydáno: 29.07.2019
Muž vytváří svým během umělecká díla 9
Autor: Facebook / Lenny Maughan Muž vytváří svým během umělecká díla 9

Že je běh prospěšný nejen pro fyzické, ale i pro duševní zdraví, o tom určitě není pochyb. Někteří pak tuto aktivitu využívají i jako prostředek k velmi specifickému umění. To je případ Lennyho Maughana ze San Francisca. Ačkoliv miluje běh a motivace k němu mu rozhodně nechybí, rozhodl se jej posunout na vyšší level. Pomocí aplikace na zaznamenávání trasy totiž vytváří specifická umělecká díla jen díky tomu, že běhá.

Každou svou trasu předem pečlivě plánuje, aby z ní následně v jeho aplikaci pro zaznamenávání absolvovaných cest vznikl konkrétní vzor či obraz. Ulice San Franciska jsou mu tedy doslova prázdným plátnem, na které maluje svým během. Že vám to zní trochu zvláštně? Podívejte se na jeho originální umění v naší galerii a buďte si jistí tím, že příště už ani vy nebudete chtít běhat na náhodu.

Parádní instalace moderního umění 7

GALERIE: 21 parádních příkladů moderního umění, u kterých jen stěží uvěříte, že jsou skutečné. Jak se vám líbí?

Článek je zařazen v: běhání , trasy , aplikace , umění , umělecká díla

reklama