návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nebohý turista nepřežil krvavý střet se žralokem. Z tohoto smutného příběhu budete mít husí kůži

Na Havaji se odehrála tragická událost.
Vydáno: 02.06.2019
Žraločí útok 4
Autor: Hawaii News Now Žraločí útok 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muž (64), který byl později identifikován jako Thomas Smiley, byl se svou ženou na dovolené na Havaji. Když se však jednoho rána rozhodl, že si půjde zaplavat do moře, už se z něj v pořádku nevrátil.

Asi tak 54 metrů od břehu v blízkosti rezortu Kaanapali Shores, ho kolem 9 ráno napadl žralok. Na místo byli okamžitě přivolání záchranáři, kteří se s pomocí helikoptéry a vodního skútru snažili dostat zraněného muže na břeh. Navzdory veškeré snaze se však muže nepodařilo zachránit.

Allison Keller byla v té době svědkem této události. „Sledovat to, bylo velmi traumatizující. Když toho muže vytáhli z vody, vypadal, že je v bezvědomí. Jeho levá noha od kolene dolů byla ukousnutá. Nebyla tam krev ani nic,“ vypověděla žena. Podle dalších svědků byl slyšet křik Thomasovi ženy…

Podle místních médií to byl již pátý tragický útok způsobený žralokem od roku 2004, který se odehrál v blízkosti ostrova Maui (Havaj).

Článek je zařazen v: žralok , útok , zvířata , dovolená , moře , nebezpečí