Virály

15. prosince 2018 14:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nechutná tyranka dusila psa igelitem a měla z toho srandu. Tyhle odporné obrázky děsí internet

Tak tohle je odporné. Patnáctiletá holka měla srandu z toho, že dala svému psovi na hlavu igelitový sáček a pak se smála tomu, jak se dusí. Ještě to celé nahrála na video.

Čeho jsou lidé schopni, nad tím zůstává rozum stát. O to víc, když si celou ohavnost natočí ještě na video. Je na něm pes, který sedí poslušně na dívčiných nohách, když vtom mu dá přes hlavu igelit. kterému dali přes hlavu igelit. Drbnutá majitelka psa se tomu směje a pes nemůže dýchat. Pak dívka odchází a pes se snaží dostat hlavu z igelitu… Ještě je slyšet „chcípni“, které pronese holka směrem k psovi.

Video bylo pravděpodobně natočeno v polském Gdansku a proletělo internetem. Všichni za něj tyranku samozřejmě odsoudili. „Jaká kráva. Jak to mohla udělat,“ zněly komentáře. „Kdyby se té holce něco stalo, pes by ji ochránil. A ona si z něj dělá srandu. Dejte jí igeliťák na její hlavu a uvidíme, jak se jí to bude líbit,“ kritizují další.

Podle místních médií byli oba účastníci týrání na kameru uvězněni. Následně řekli, že video bylo natočeno jako prank. Za svoje jednání půjdou před soud.


Přečtěte si také