návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Nejodvážnější kavárna na světě, obsluhuje zde nahá modelka! Co za to hrozí majiteli?

Majitel kavárny čelí vězení kvůli používání nahé modelky k prodeji kávy.
Vydáno: 07.02.2018
Nahá modelka prodávala kávu 1
Autor: ViralPress Nahá modelka prodávala kávu 1

V oblasti marketingu platí jedno zlaté pravidlo. A to je, že sex prodává. Ať už je řeč o reklamě v televizi, nebo obřím billboardu u dálnice – jakmile tam hodíte trochu nahoty, okamžitě zaútočíte na ty nejnižší lidské pudy – které zkrátka a dobře vedou k tomu, že zaujmete.

Není tedy divu, že jeden vynalézavý majitel kavárny v Thajsku zkusil něco podobného. Najal totiž modelku, svlékl ji do naha, oblékl do zástěry a nechal servírovat kávu. Ta podle všeho dokonce nedostala ani zaplaceno, všechno to dělala čistě z dobrého srdce. Problém je, že paradoxně právě Thajsko není úplně nakloněno takhle odvážným praktikám. Jakmile se tedy fotky staly virálními, všimli si jich přítomné úřady a ty nyní hrozí majiteli tvrdým postihem. Podle policie může buď zaplatit obří pokutu, nebo jít do vězení na 3–5 let. A to všechno jenom proto, že chtěl lidem poskytnout jedinečný zážitek… chudák.

Článek je zařazen v: kavárna , nahá , majitel , policie , marketing , reklama , modelky

reklama