Nejvtipnější photoshopové bitvy
Autor: Imgur Nejvtipnější photoshopové bitvy

GALERIE: Nejvtipnější photoshopové bitvy, které se staly hitem internetu! Tyhle šílené úpravy se naprosto vymkly kontrole

Publikováno: 07.08.2018
Už jste si někdy nechali upravit fotku? Pak pevně věříme, že to nedopadlo takhle...

reklama

Znáte to určitě dobře – ta fotka z dovolené je naprosto perfektní, ale... nebýt toho detailu, ten by mohl zmizet! Přesně proto vznikl software, který tohle má napravovat, tedy Photoshop. A protože ti, co se s ním naučili pracovat, se brzy stali téměř profesionály a jejich kreativita postupně ztrácela meze, z původního vylaďování drobných nedostatků a nenápadných úprav, došlo až na photoshopové bitvy. Pochybujeme o tom, že existuje někdo, kdo ještě tento výraz nikdy neslyšel. Pro jistotu ale přiblížíme, že jde o nejrůznější, mnohdy opravdu šílené až absurdní úpravy fotografií s cílem pobavit lidi na internetu.

Úroveň a způsob úprav se momentálně pohybuje opravdu hodně vysoko a často až za hranicemi chápání běžného uživatele. Na druhou stranu jsou jejich výsledky většinou opravdu vtipné a splní účel, který mají. O tom se můžete přesvědčit i v naší galerii, do níž jsme vybrali ty nejpovedenější kousky z poslední doby.

Blbnutí ve Photoshopu.

GALERIE: Kráska poprosila na internetu o vylepšení své fotky. Rozjelo se kruté photoshopové peklo

Nejhorší photoshopové fotky všech dob 1

GALERIE: 14 nejhorších photoshopových úprav v historii internetu! Tyhle šílenosti vás pošlou do kolen

reklama