GALERIE: Nejvtipnější photoshopové bitvy, které se staly hitem internetu! Tyhle šílené úpravy se naprosto vymkly kontrole

Už jste si někdy nechali upravit fotku? Pak pevně věříme, že to nedopadlo takhle...

Znáte to určitě dobře – ta fotka z dovolené je naprosto perfektní, ale... nebýt toho detailu, ten by mohl zmizet! Přesně proto vznikl software, který tohle má napravovat, tedy Photoshop. A protože ti, co se s ním naučili pracovat, se brzy stali téměř profesionály a jejich kreativita postupně ztrácela meze, z původního vylaďování drobných nedostatků a nenápadných úprav, došlo až na photoshopové bitvy. Pochybujeme o tom, že existuje někdo, kdo ještě tento výraz nikdy neslyšel. Pro jistotu ale přiblížíme, že jde o nejrůznější, mnohdy opravdu šílené až absurdní úpravy fotografií s cílem pobavit lidi na internetu.

Úroveň a způsob úprav se momentálně pohybuje opravdu hodně vysoko a často až za hranicemi chápání běžného uživatele. Na druhou stranu jsou jejich výsledky většinou opravdu vtipné a splní účel, který mají. O tom se můžete přesvědčit i v naší galerii, do níž jsme vybrali ty nejpovedenější kousky z poslední doby.

Sdílejte článek
Štítky Galerie galerie fotky Photoshop Internet bitvy

Přečtěte si také