Aimee Rouski  6
Autor: facebook Aimee Rouski 6

GALERIE: Nemocná dívka na internetu sdílela fotky toho, jak vypadá její tělo pod oblečením. Co se jí stalo?

Publikováno: 17.07.2018
Na první pohled krásná, bezstarostná mladá dívka. Při bližším prozkoumání však zjistíte, že tahle teprve devatenáctiletá dívka toho má za sebou v životě víc než většina lidí.

reklama

Aimee Rouski je mladá teenagerka z Anglie, která trpí velmi vzácným a bohužel neléčitelným onemocněním, zvaným Crohnova nemoc. Dochází při ní k zánětům střev a pacient tak na svém těle musí neustále nosit připevněný stomický sáček.

Aimee má za sebou už několik operací, při jedné z nich ji také museli odstranit tlusté střevo. Chirurgické zákroky na Aimee zanechaly stopy v podobě velkých jizev, které se táhnou po celé vnitřní straně jejich stehen.  Přes veškerou snahu, tahle bojovnice neustále trpí bolestivými křečemi. Teprve teď se však dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Přes veškerou bolest a strasti, kterými si tahle dívka prošla, nepřestává bojovat a myslet pozitivně. Na svém profilu dokonce sdílela takové malé poselství, které by si mohl k srdci vzít každý.

„Lidé se stydí mluvit o svých nemocích. Stydí se za následky operací, za ošklivé jizvy a jiné deformace. Já akceptuju sama sebe takovou, jaká jsem. Nechci si zničit život nějakými hloupými komplexy. Pro lidi, kteří tě mají rádi, budeš vždycky hezkým člověkem, tak se nikdy nestyď za svou nemoc,“ vzkazuje tahle obdivuhodná slečna světu.

reklama