Virály

17. července 2018 03:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nevěsta uviděla na své svatbě hosta, který jí přípomínal mrtvého syna. Její reakce dojala celý internet!

Becky Turney si přála, aby na její svatbě zůstala jedna volná židle. Ta měla být rezervována pro jejího zesnulého syna Tristona, který zemřel v pouhých 19 letech.

Až do poslední chvíle neměla žádné ponětí o tom, že poblíž sebe mohla doslova cítit tlukot jeho srdce. Na svatbu byl totiž díky Beckyinu nastávajícímu, tajně pozvaný muž jménem Jacob Kilby, který prodělal transplantaci srdce. Hádáte správně, život mu zachránil právě orgán zesnulého Tristona.

Budoucí nevěsta si s Jacobem do té doby pouze párkrát zavolali a vyměnili několik zpráv. Když se ale poprvé setkali tváří v tvář, bylo to něco neuvěřitelného. „Nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Křičela jsem a skákala jako malá holčička. Bylo to něco neskutečného,“ popsala své pocity Becky. Tristonovi orgány zachránili život čtyřem dalším lidem. Jeho maminka je na svého syna pyšná a je ráda, že mohl pomoci zachránit životy dalším lidem. Jsme přesvědčeni o tom, že Becky na svůj svatební den jen tak nezapomene a bude na něj vzpomínat jako na jeden z nejkrásnějších a nejsilnějších zážitků v životě.

Sdílejte článek
Štítky svatba galerie Internet

Přečtěte si také