Virály

15. března 2019 15:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nevychovaný kluk v metru odmítá dát dolů nohy ze sedačky. Sledujte jeho reakci, když si na ně sedne tenhle muž

Taky si občas říkáte, že dnešní mládež je opravdu nevychovaná a slušné chování dětem nic neříká?

Nejspíš to tak vidí každá generace. Myslí si, že za jejich let se chovali lépe, poslouchali lepší hudbu a trávili čas smysluplnějšími činnostmi. No a víte co? Je to pravda. Bohužel při pohledu na děti dnes máme pocit, že se svět řítí do absolutní zkázy. Chybí jim respekt, slušnost a pokora. Mohou za to z velké části ale i jejich rodiče, kteří jim dovolí téměř vše bez jakéhokoliv postihu.

Učitelé ve škole už nemají takovou moc a když udělí žákům poznámku, ještě aby se báli, že si na ně přijdou rodiče stěžovat. Celý tento příliš benevolentní systém je špatně fungující a nejvíce na tom utrpí společnost, která si takové malé drzouny vychovává.

Tento příklad z metra mluví za vše. Mladý hoch se roztahuje na sedačce a roztahuje nohy přes několik dalších míst tak, že si tam už nikdo nemůže sednout. Jeden muž to nevydrží a prostě si přijde sednout. Podívejte se na obličej toho malého drzouna, když mu cizí chlapík sedne na nohy. Jeho výraz je epický! A jeho matka, která s největší pravděpodobností sedí vedle něj, mu za celou dobu nic neřekne. No, co člověk pak může čekat od dítěte, když i jeho rodič je absolutní ignorant že?

Sdílejte článek

Přečtěte si také