návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nové fotky 70letého slona ukazují utýrané zvíře na pokraji smrti. Tenhle pohled vám zlomí srdce

Nebohý slon Tikiiri vypadá na pokraji smrti.
Vydáno: 17.08.2019
Tikiiri
Autor: facebook.com Tikiiri
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pravděpodobně jste minulý týden zahlédli fotky 70letého slona Tikiiriho, který je nucen na Sri Lance pracovat pro zábavu turistů spolu s 60 dalšími slony, a to i přesto, že se pod obří látkou se skrývá ochablé a viditelně nemocné zvíře, které by si zasloužilo zcela odlišnou péči a odpočinek.

Fotky slona poprvé sdílela stránka Save Elephant Foundation, ta nyní sdílela další fotku, která ukazuje nebohé zvíře na pokraji smrti, kterak kolem něj stojí několik desítek lidí a nečinně přihlížejí. Od doby sdílení se fotka rozšířila do celého světa a na zprávy o týrání zvířete reagoval i mluvčí budhistického chrámu, který hostí onen festival se slony a požírači ohně a dalšími výstřednostmi. Ti tvrdí, že už ke slonovi poslali veterináře a měl by být v pořádku. Tak snad se ještě podaří slona zachránit.

Článek je zařazen v: slon , smrt , zvíře , týrání , zdraví