návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nový bizarní trend! Na internetu se objevily kalhoty, které vypadají jako klec. Vážně by tohle někdo nosil?

Lidé jsou různí a nosí všelijaké šílenosti, tohle je ale hodně zvrácený a hlavně nepraktický kousek.
Vydáno: 30.01.2019
Nový módní trend v podobě polonahých páskových kalhot 5
Autor: fashionnova.com Nový módní trend v podobě polonahých páskových kalhot 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Internetový obchod s módou zvaný Fashion Nova je v zahraničí znám svými často dost bizarními modely, nyní ale přišli s extrémně podivnou novinkou. Na svých stránkách začali nabízet páskové kalhoty, které vypadají jako klec, do níž ženy uzavřou své nohy. Výsledkem je také to, že jejich nositelkám zakrývají minimum kůže, a ty jsou tak v podstatě nahé – nebo tedy ve spodním prádle, které jednoznačně doporučujeme nezapomenout. Tyto kalhoty s vysokým pasem nabízí obchod za 50 dolarů, což je v přepočtu něco přes 1100 Kč.

Jestli je to cena přijatelná, nebo příliš vysoká, to necháme na vás. Co se však týče otázky praktičnosti tohoto kusu oděvu, v té trochu tápeme a nedokážeme zatím najít žádný argument pro koupi. O to víc možná budeme překvapení, až polonahé dívčiny v téhle „kleci“ budeme kolem sebe vídat na každém kroku. Pokud náhodou přemýšlíte, že si tenhle kousek pořídíte, v následující galerii máte možnost jej detailně prozkoumat.

Stanou se asymetrické džíny novým trendem? 2

GALERIE: Nový šílený trend! Na internetu se objevily bizarní asymetrické džíny. Vážně se tohle někomu líbí?

Článek je zařazen v: kalhoty , klec , móda , trend