Virály

26. ledna 2018 12:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nový bizarní trend! Stovky žen sdílejí své nahé fotky. Má to přitom neuvěřitelně smutný důvod!

Jak souvisí nahé fotky s brutální vraždou?

Chladnokrevná vražda v Rusku způsobila, že se nyní stovky tamějších žen fotí nahé a následně sdílejí své fotky na sociálních sítích. Za vše může děsivý případ, který otřásl ruskými médii.

19letý Artyom Iskhakov znásilnil a zavraždil svoji bývalou přítelkyni Tatianu Strahkovu (19) poté, co neunesl její nový vztah s cizím mužem. Sex s ní měl dokonce i poté, co již byla mrtvá. Celý incident přitom komentoval na internetu, kde se například omluvil matce zemřelé, a zároveň vyjádřil okamžitou lítost nad svým činem. Nakonec spáchal sebevraždu oběšením.

Případ vyvolal kontroverzi ve chvíli, kdy někteří lidé začali vyjadřovat názor, že Tatiana svého bývalého přítele a současně i spolubydlícího vyprovokovala lechtivými fotkami, které sdílela na svůj profil. Proti takovému názoru se ale zvedla vlna nesouhlasu, kterou následovaly stovky postů, ve kterých jiné ženy sdílely své nahé fotky jako formu protestu. Jejich sdělením má pak být to, že kvůli obnaženým fotkám si člověk v žádném případě nezaslouží kritiku, znásilnění, a už vůbec ne smrt.

Sdílejte článek
Štítky vražda protest internet galerie Rusko trend nahé fotky virální kampaň

Přečtěte si také