Virály

16. října 2018 15:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nový šílený módní trend! Internet boří pokrývka, která zahřívá nos. Vážně byste si tohle nasadili na obličej?

Patříte mezi ty, kteří mají neustále zmrzlý nos? Pak vám tento vynález jistě udělá radost.

Určitě i ve vašem okolí existují lidé, kterým je jednoduše pořád zima. A snad jedinou částí lidského těla, kterou je opravdu těžké, možná až nemožné zabalit, je nos. Modlitby všech, kteří na ledový nos trpí, však byly vyslyšeny! Vedle čepic, rukavic a teplých ponožek se už totiž na trhu objevila i pokrývka nosu.

Tento vskutku originální vynález dostal název ohřívač nosu a vytvořila jej společnost The Nose Warmer Company. Chytrý design výrobku zajišťuje pokrytí nosu, zatímco oči a pusa jsou odhaleny, takže vše vidíte a můžete si zároveň dopřát jakékoliv jídlo či pití v mrazivém počasí. Jsou k dostání v mnoha vzorech a tvarech, takže si jich můžete pořídit více na různé příležitosti.

Nejlevnější pokrývka nosu stojí 7,50 liber, tedy něco málo přes 220 Kč. Možná se to některým z vás může zdát jako dost ujetý vynález, na druhou stranu – vlastníci tohoto zahřívače budou mít nos po celou zimu v teple, zatímco rudé nosy ostatních budou už z dálky zářit jako čumáky vánočních sobů. Podle fotek v naší galerii ostatně můžete sami posoudit, do jaké míry je podle vás tento nový módní doplněk užitečný, nebo naopak naprosto šílený.

Sdílejte článek
Štítky nos móda trend zima

Přečtěte si také