Virály

7. května 2019 09:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nový šílený trend? Matky se před porodem líčí, aby byly hezké na fotkách pro sociální sítě

Narození miminka je dlouho očekávaná událost, na kterou se žena i její partner připravují devět měsíců. Matky v dnešní době se ale začaly zajímat o to, jak budou vypadat na fotkách z porodu a snaží se o to, aby vypadaly naprosto dokonale.

Porod byl pro ženy něco, co je bolestivé, unavující, náročné, ale přesto krásné. Bylo to něco tak přirozeného, že se na jakoukoliv neupravenost zapomínalo, a hlavně se nic podobného neřešilo, protože se měl narodit malý zázrak. Teď se ale z porodnic začíná stávat kosmetický salón, protože matky na internetu začaly zveřejňovat fotografie příprav na svůj den D.

Vypadá to všelijak, ale rozhodně ne jako porody kdysi. Všechno je načančané, dokonale vyhlazené. Samozřejmě chápeme, že se žena chce cítit dobře a použije třeba řasenku nebo lehký make-up. Ale tohle je jiné. Perfektní pleť, perfektní a lesklé vlasy, dlouhé řasy, dokonalé stíny, manikúra a nesmí chybět ani pedikúra. Zkrátka dokonalá příprava pro Instagram. Vážně už neumíme vnímat realitu takovou, jaká je? Co si o tomto novém trendu myslíte vy? Připadá vám to směšné, nebo se vám to líbí?

Sdílejte článek
Štítky porod sociální sítě fotky matky trendy šílené

Přečtěte si také