návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nový šílený trend! Slavná módní značka nabízí šperky ve tvaru penisu. Dámy, vážně byste tohle nosily?

Šílených módních doplňků už tu bylo spoustu, ale šperky ve tvaru mužského pohlavního orgánu je všechny strčí do kapsy.
Vydáno: 20.11.2018
Náušnice a náhrdelník s přívěskem ve tvaru penisu 1
Autor: Yves Saint Laurent Náušnice a náhrdelník s přívěskem ve tvaru penisu 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je rok 2018 a co se týče módního průmyslu, takřka nic už není nemožné. To potvrzuje i slavná světová značka Yves Saint Laurent, která přišla se skutečně extravagantními doplňky – navrhla totiž náušnice a náhrdelník s přívěskem v podobě penisu. Ano, je to tak. Pokud jste celý život toužili po tom nosit šperky s mužským pohlavím, teď máte jedinečnou možnost si svůj sen splnit.

Speciální sada, kterou módní gigant právě pustil do prodeje, obsahuje náušnice a náhrdelník s detailně propracovanými penisy vyrobenými z patinované zlaté mosazi. Na zadní straně pak mají vyrytý nápis Saint Laurent Paris. Pokud se však chcete stát jejich majitelem či je darovat někomu třeba na Vánoce, budete se muset dost plácnout přes kapsu. Náušnice stojí 215 liber, v přepočtu tedy téměř 6300 Kč. Náhrdelník pak dosahuje více než dvojnásobné částky, a to 520 liber, což znamená astronomických 15 200 Kč. Jestli skutečně tyhle šperky stojí za utracení téměř celé výplaty, to můžete posoudit podle fotek v následující galerii.

Vánoční ozdoby na bradavky

GALERIE: Nový žhavý trend letošních Vánoc! Internet šílí z ozdob na bradavky. Dámy, pořídily byste si je taky?

Článek je zařazen v: šperky , Penis , náušnice , náhrdelník , Yves Saint Laurent