Vířivka na regeneraci varlat 3
Autor: testicuzzi.com Vířivka na regeneraci varlat 3

GALERIE: Nový šílený vynález! Týpci vyrobili vířivku pro bolavá varlata. Jak tahle vychytávka funguje?

Publikováno: 22.10.2019
Pokud pány z jakéhokoliv důvodu bolí varlata, tahle vířivka je přelomový vynález, který je dokonale zregeneruje!

reklama

Stejně jako dopřáváte relaxační masáž zádům či chodidlům, neměli byste zanedbávat ani ostatní, často přehlížené tělesné partie. Jednou z takových jsou i varlata, na která nezapomněli zakladatelé značky Testicuzzi. Ti, kteří umí anglicky, si už možná dokázali odvodit, že jde o složeninu slov testicle (varlata) a yakuzzi (vířivka). Po zásahu tenisákem, dlouhé jízdě na kole nebo na koni i po nepříjemném kopanci – tenhle zázrak pomůže zregenerovat varlata, kdykoliv si to žádají. 

O tomhle konceptu mluvili tak dlouho, až jej navrhli a výsledný model vytiskli na 3D tiskárně. Minivířivka je tedy relaxační zařízení na baterie, které vytváří vzduchové bublinky uvolňující napětí ve varlatech. Ta tak v této unikátní vířivce pociťují stejné blaho jako lidé v té klasické. K dostání jsou varianty černá a bílá v přepočtu cca 1200 korun.

Firma však vyrábí i vířivky na varlata ze čtrnáctikarátového zlata. Pokud byste ale na ně měli zálusk, musíte sáhnout opravdu hluboko do kapsy. Jeden takový kousek totiž stojí téměř 300 000 korun. Na druhou stranu, co byste pro svá varlata neudělali, pánové, že ano? V naší galerii můžete vidět, jak takový relaxační vynález vypadá, abyste případně věděli, do čeho jdete. 

Chladící pouzdro 2

VIDEO: Nové zařízení umí zchladit mužská varlata! Pravý důvod vzniku vás přitom zahřeje u srdíčka

reklama