Virály

29. března 2022 14:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Obtloustlá mamina se proměnila v sexy kost! Začala chodit do fitka a vypadá skvěle

Celý život vypadala jako šedá myška. V osmačtyřiceti si ale řekla dost a začala na sobě makat.

Dvaapadesátiletá Kanaďanka z Ontaria Charlene Farnsworth nedá bez návštěvy posilovny ani ránu. Vždycky to tak ale nebylo a kolem čtyřicátých osmých narozenin se se svou váhou hodně trápila. Mohlo za to i podezření na rakovinu hrdlu, kdy si nechtěla „kazit“ radost ze života striktním hlídáním postavy a začala jíst spoustu nezdravého jídla.

V jednu chvíli Charlene ale přejídání přerostlo přes hlavu a zničehonic se ve svém těle necítila dobře. „Může to zní divně, ale s možnou vidinou brzké smrti jsem prošla dlouhou fází přemýšlení, proč bych se měla vlastně omezovat, když můžu ze dne na den umřít. Tyhle myšlenky mě ale skoro zničily,“ přiznala matka dvou dětí a babička jednoho vnoučete, která se zakousla a začala chodit pravidelně do posilovny a dodržovat jídelníček 80:20.

Všechna dřina nakonec ale měla úspěch. Když oslavila své 52. narozeniny, tak přiznala, že ještě nikdy nebyla v tak dobré životní formě, jak nyní. Lidé si jí prý pletou s modelkou a několik zakázek na focení už dokonce i dostala. Nikdy neměla takové sebevědomí jako teď a přímo si užívá nošení sexy outfitů i vystavování se na sociálních sítích.


Přečtěte si také