GALERIE: Odvážná a sexy! Tahle babička je důkazem, že sexappeal můžete mít v každém věku

Jmenuje se Julia H. a je jí neuvěřitelných šestapadesát let! Tahle krásná babička pochází z Texasu a svým perfektním tělem by mohla strčit do kapsy kdejakou o několik desítek let mladší ženu. Jak se udržuje fit?

Na sociálních sítích ji najdete pod přezdívkou Burning Lotus. Na Tumblr jí sleduje před 92 tisíc uživatelů, ale co je na jejím profilu tak zajímavého? Kromě toho, že je Julia krásná žena se taky rozhodně neřadí mezi stydlivky. Na svých fotkách se nebojí zapózovat nahá a my naprosto chápeme proč, jelikož s takovým tělem se prostě pochlubit musíte.

„Jednou ze skvělých věcí na Tumblr je zpětná vazba jak od mužů, tak i žen ve věkovém rozpětí od 18-80 let, kteří mi říkají, že jim dávám naději v to, že sex-appeal s vámi žije tak dlouho jak si ho držíte,“ říká žena, která s modelingem začala ve svých 50 letech a tvrdí, že teprve v tomhle věku její život dostal ten pravý smysl. Což je dobrá zpráva téměř pro všechny, jelikož tahle žena skutečně potvrzuje větu, že jste tak staří, jak se cítíte. Jestli vás zajímá, jak je možné, že vypadá stále takhle dobře, zde je odpověď. Podle Julie ji k takovému tělu dopomáhá hlavně cvičení jógy a zdravá strava.

Sdílejte článek
Štítky tetování Ženy cvičení jóga fitness Julia H.

Přečtěte si také