návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Osmiletý chlapec viděl autistického kluka brečet, když šel první den do školy. Jeho reakce vás naprosto dojme

Každý z nás si pravděpodobně vzpomíná na svůj první den ve škole. Pocity zvědavosti, radosti a strachu se mísily jeden přes druhý.
Vydáno: 30.08.2019
Courtney Moore  2
Autor: Facebook/ courtney.millermoore Courtney Moore 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pro většinu dětí je to velký krok do neznáma, který dokáže být pěkně stresující. Je to pro vás naprosto nové místo a jste obklopeni všemi těmi novými tvářemi, které neznáte – to všechno může být pořádně nepříjemné, zvláště, když jste dítě.

Pokud ale najdete někoho, komu můžete věřit a kdo stojí po vašem boku, všechny ty strachy dokážou rychle zmizet. Courtney Moore sdílela fotku svého syna Christiana, který drží ruku svého spolužáka Connora. Z tohoto obrázku se okamžitě stala virální senzace, a to z dobrého důvodu. První den školy si Christian všiml, že Connor v rohu pláče, a tak se ho rozhodl ukonejšit. V tu dobu ještě netušil, že je Connor autista a všechny ty nové věci pro něj byly zkrátka příliš.

„Jsem tak pyšná na svého syna. Viděl chlapce, který pláče v rohu a rozhodl se ho ukonejšit. Chytil ho za ruku a kráčel s ním do školy. Je to čest vychovávat tak milující a soucitné dítě! Je to dítě s velkým srdcem, první den školy začal správně,“ napsala Courtney k fotce chlapců. Tomu říkáme krásný příběh.

Článek je zařazen v: škola , spolužáci , děti , laskavosti , laskavost , pomo , pomoc , láska , dobre srdce