GALERIE: Otec potrestal svou dceru tím, že převzal kontrolu nad jejím účtem na sociálních sítích. Jeho fotky měly víc lajků než její

Tohle byl dokonalý trest pro dospívající teenagerku.

Když Tawnya Ford a Larry Sumpter zjistili, že jejich patnáctiletá dcera Madelynn pomáhala nejmenovaným chlapcům, aby se dostali na „přespávací“ párty u kamarádek, přišli s dvěma návrhy možného trestu. Maddie si mohla vybrat ze dvou nepříliš líbivých variant, kdy první znamenala totální zákaz telefonu po dobu jednoho měsíce a druhá možnost byla dva týdny bez telefonu, ale její rodiče budou mít kompletní kontrolu nad jejím účtem na sociálních sítích.

Madelynn si téměř bez váhání vybrala tu druhou. Kratší čas strávený bez možnosti kontaktovat své přátelé jí přišel jako schůdnější varianta, ale brzo toho začala litovat. Když její táta nahrál svoji první fotku na Instagram, snažila se ho přesvědčit, aby trest změnil na jeden měsíc, ale už bylo pozdě. Její otec už měl v hlavě připravený parádně vtipný plán. Připravil si několik vtipných fotek, které doplnil ještě vtipnějším komentářem a jeho fotky a videa slavily obrovský úspěch. Jak se vám takový nápad na potrestání líbí?

Sdílejte článek
Štítky sociální sítě zábava rodiče vtipy pomsta Teenager virály

Přečtěte si také