návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Otec vytváří zábavné ilustrace o přátelství mezi jeho synem a psem. Tahle nerozlučná dvojka vás pobaví

Nejeden pyšný rodič se rád pochlubí fotkami svých dětí na internetu. Sdílení obrázků na sociální sítě se stalo takřka každodenní součástí našich životů.
Vydáno: 02.04.2019
Nate Anderson 17
Autor: Nate Anderson Nate Anderson 17

Nate Anderson je hrdý otec, který kromě rodičovské lásky oplývá také neobyčejným talentem. Fotky zvládne udělat každý, ale nakreslit své dítě tak, aby vypadalo alespoň trochu tak jako ve skutečnosti a ještě k tomu vyprávělo svůj vlastní vtipný příběh ze života, to jen tak někdo nedokáže.

Nate kreslí komiks o svém prvním synovi Rowanovi a zlatém retrívru jménem Murphy. Tihle dva jsou zkrátka nerozlučná dvojka a jak je vidět, tahle rodina má díky nim o zábavu postaráno. Murphy nejmladšího člena rodiny hlídá jako nejdůležitějšího člena smečky a doprovází ho na každém kroku. No řekněte, existuje lepší a roztomilejší spojení než je přátelství mezi mini človíčkem a zvířetem?

Článek je zařazen v: komiks , umění , ilustrace , pes , dítě , Nate Anderson

reklama