Virály

15. listopadu 2022 10:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pár s velkým výškovým rozdílem pořád čelí otázkám o sexu. Na co se lidé ptají?

Netradiční pár otevřeně promluvil o tom, jakým otázkám musí čelit.

Brooke Dostillio (25) a Dylan Painter (24) vás zaujmou na první pohled. Drobounká dívka se tiskne k prsům velikána, vedle kterého vypadá spíše jako jeho dcera než přítelkyně. Netradiční dvojice poutá pozornost okolí a často kvůli tomu musí čelit dotěrným otázkám týkající se jejich intimního života.

Dylan měří něco přes 2 metry a je profesionální hráč basketu, zatímco Brooke má 152 centimetrů. Lidé se prý páru opakovně ptají, zda jejich výškový rozdíl způsobuje nějaké problémy v ložnici. „Lidé na internetu se často ptají, jak to funguje a jestli nám výškový rozdíl ovlivnil sexualitu, což neovlivnil,“ vysvětluje Brooke.

Jsou si však vědomi toho, že jakmile svůj vztah zveřejnili, musí si na takové otázky zvyknout, i když se tomu musí smát. Dali se dohromady díky seznamce a od té doby jsou spolu velice šťastní. I když Brooke přiznává, že občas nastávají vtipné situace. „Když jsme si chtěli dát první pusu, museli jsme si k tomu sednout. Teď se musí Dylan vždycky hodně sehnout. Ale mně se to líbí,“ nechala se slyšet brunetka. Dodává také, že je to velice praktické a že by to neměnila, protože jí Dylan například podává věci, na které nemůže dosáhnout. „Už si neumím představit být s někým jiným. Zvykla jsem si na to a nikdy bych to nevyměnila,“ dodává.

Sdílejte článek

Přečtěte si také