Virály

18. září 2019 16:12

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pár se bral v tričkách s nápisem ženich a nevěsta. Co tím chtěli ostatním ukázat?

Šťastný pár si řekl své ano v obyčejných tričkách s nápisem nevěsta a ženich. Snažili se tím poukázat na to, že svatba nemusí být přehnaně předražená událost.

Tradiční představy o svatebním dress codu tento pár odhodil stranou a ve svůj den na sebe oblékl mnohem pohodlnější oblečení.

Rebecca Maxwell (26) měla volné bílé tričko s černým nápisem „nevěsta“, k tomu oblékla černé džíny a bílé conversky, zatímco její manžel Glen Maxwell (30) měl oblečené černé tričko s bílým nápisem „ženich“ a k tomu sladil stejně barevné džíny a tenisky.

Rebecca vysvětluje, proč se takhle rozhodli následovně: „Když jsme začínali plánovat naši svatbu, seznam hostů se absolutně vymkl kontrole. Cítili jsme, že musíme pozvat hodně lidí, abychom je nezklamali víc než to, že bychom je tam skutečně chtěli mít. Strávili jsme hodiny sledováním Pinterestu - všechny ty šaty, dorty a dekorace nás na konci toho všeho začaly štvát.“

I když pár nejdříve plánoval velkou svatbu, nakonec se rozhodl pro skromný obřad pouze v kruhu nejbližších přátel a rodiny. „Mohli bychom se vzít v čemkoliv a já bych tě miloval pořád stejně a o tom to je,“ dodává Glen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také