návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Podívejte se na nejvtipnější reakce na první díl Hry o trůny! S kým se líbala Daenerys a kolik stojí trůn?

Takhle vtipně internet reagoval na premiéru nové řady Hry o trůny.
Vydáno: 16.04.2019
Nejvtipnější reakce na první díl osmé řady Hry o trůny
Autor: facebook.com Nejvtipnější reakce na první díl osmé řady Hry o trůny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hra o trůny má za sebou čerstvě premiéru nové a zároveň poslední řady a po bezmála dvou letech bylo jasné, že očekávání budou hodně vysoko. Jestli je první epizoda naplnila, nebo ne, zde řešit nebudeme. Rozhodně však díl poskytl dostatek materiálů pro internetové memy, kterými se lidé už od pondělního rána bavili. Humor nabral poněkud temnější směr ve chvíli, kdy večer vzplanula katedrála Notre-Dame, což ve spojitosti s oblibou vyhazování velkých budov do povětří určitých postav ze seriálu znamenalo, že se urodilo i pár drsnějších vtípků. Ty nejlepší a zároveň nejslušnější (ty opravdu zlé jsme sdílet nechtěli) si teď každopádně můžete prohlédnout v následující galerii:

P. S. Chcete si zkrátit čekání na další díl a zároveň jste fanoušky malé Aryi? Zkuste její filmovou štaci Cesta do Afriky.

Článek je zařazen v: memy , internet , Hra o trůny , seriál , reakce , Galerie