Virály

10. února 2019 17:32

redakce Prima Lajk

GALERIE: Policisté splnili přání holčičce, která umírá na rakovinu. To, co pro ni udělali, vás dojme k slzám

Když už se v tak brzkém věku musí prát s rakovinou, řekli si policisté, že jí splní přání, aby mohla bojovat i se zločinci.

Neuvěřitelně krásný skutek udělali policisté z Texasu pro šestiletou holčičku, které lékaři diagnostikovali rakovinu začínající v ledvinách a bývá často smrtelná. Abigail Arias se již v prosinci setkala s ředitelem policejního oddělení ve Freeportu a svěřila se mu, že vždycky chtěla být ženou zákona. Tento týden pak důstojník Garivey na Facebooku jednotky informoval, že sen Abigail splnili. Pozval ji na stanici, tam ji oblékli do pravé policejní uniformy a pak už na ni čekali na schodišti, odkud došli do místnosti, kde Abigail složila přísahu čestné policistky před celým oddělením. Mimo jiné slíbila, že bude bojovat se zlem i se svou nemocí, dokud nad ní nezvítězí.

Ceremoniálu se zúčastnila rodina a kamarádi Abigail i řada policistů z celého Texasu. Všichni do jednoho pak obdivovali kuráž a sílu holčičky, která je odhodlána s těmi špatnými týpky ve vlastním tělem bojovat do posledního momentu. Za její odhodlaný přístup si rozhodně členství v policejním sboru zasloužila. A že tato událost proběhla se vší pompou, o tom se můžete přesvědčit v následující galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také