Virály

12. ledna 2022 10:31

redakce Prima Lajk

GALERIE: Potetovaná máma se zúčastnila experimentu, ve kterém jí zakryli kérky. Děti ji poté nepoznaly

Matka dvou dětí si chtěla vyzkoušet, jaký je život bez tetování. Výsledek ji překvapil.

Mladou maminku dvou dětí Aimee Smith zdobí na těle více než 40 kérek, včetně několika na obličeji. Tetovat se začala už ve 14 letech a stalo se to pro ni naprosto přirozenou součástí jejího života. Ve městě, ve kterém žije, je známá dokonce jako „ta holka s tetováními“. Přesto si chtěla alespoň na chvíli vyzkoušet, jaký by byl život bez kérek.

Podstoupila proto experiment, ve kterém jí maskéři pod nánosem make-upu zakryli všechna tetování na obličeji. To, co se však stalo, vůbec nečekala. Třiadvacetiletou Aimee bez kérek nepoznala ani její matka, a dokonce ani vlastní děti. „Vím, že je to možná přehnané, ale při pohledu na sebe jsem se cítila hrozně,“ řekla mladá matka při vzpomínce na to, kdy se poprvé uviděla v zrcadle s „čistou“ tváří. „Byla jsem jako někdo cizí. Nebyl to hezký pohled,“ vzpomínala.

Aimee se zúčastnila experimentu jen proto, že jí mnoho lidí nadávalo, jak si kérkami zničila život. Reakce vlastní matky a dětí však ženu jenom utvrdila v tom, jak moc je tetování součástí jejího života. „Od té doby, co jsem podstoupila ten experiment, si sama sebe vážím mnohem víc. Jsem fakt spokojená s tím, jak vypadám,“ svěřila se Aimee.

Sdílejte článek
Štítky tetování zahraničí experiment potetovaný obličej

Přečtěte si také