návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Práce snů! Mladý pár dostává zaplaceno za sex v luxusních hotelech. Chtěli byste to taky zkusit?

Cestovat po světě, užívat si sexu v luxusních hotelech a ještě za to dostat zaplaceno? Kdo by to nechtěl?
Vydáno: 21.02.2018
Pár jezdí po světě a dokumetuje své erotické zážitky 1
Autor: Instagram/justin_engelke Pár jezdí po světě a dokumetuje své erotické zážitky 1

Dovedete si představit, že byste dostali zaplaceno za to, že byste s partnerem cestovali po světě, trávili žhavé noci v luxusních hotelech a dokumentovali své intimní zážitky? Zní vám to jako práce snů? Tak věřte tomu, nebo ne, jeden australský pár ji nedávno skutečně získal. 23letá Jessica D'Argent a její 26letý přítel Justin Engelke vyhráli soutěž o účast na tvorbě sexy blogu o cestování pro nejmenovanou značku kondomů. Vítěze soutěže čekalo 14 nocí v luxusních hotelech po celé Austrálii – mimo jiné v Sydney, Melbourne, Tasmánii či v západní Austrálii. Jediné, co pár musel udělat, bylo napsat erotickou recenzi každého místa, které navštívili, pro blog Místa pro intimitu.

Dvojice spolu byla 6 let, když se stala jedním z deseti vyvolených párů, které byly vybrány v soutěži, která měla přispět k tvorbě žhavého erotického cestovního průvodce. Pár splnil všechno, co se po něm žádalo, poctivě sepsal své erotické zážitky z každého navštíveného místa, a dvojice dokonce i žertovala, že bude nechávat kopii tohoto cestovního průvodce na svém jídelním stole, aby se stala tématem k rozhovoru s příchozími hosty. Pro tohle povolání snů jim přitom stačilo pouze vyplnit minikvíz a poslat video, kde se měli krátce představit předtím, než absolvovali pohovor přes Skype. A k jejich obrovské radosti je vybrali. Tak co, šli byste do toho taky? Jako inspirace vám můžou posloužit třeba fotografie míst, která během své mise navštívili.

Nejdůležitější statistika roku

Práce snů! Tady dostanete zaplaceno za to, že budete sledovat porno! Co pro to musíte udělat?

Tyhle šéfy byste chtěli mít taky

GALERIE: 10 nejúžasnějších prací na světě! Tyhle práce snů by chtěl dělat úplně každý!

Článek je zařazen v: práce snů , pár , Sex , hotel

reklama