Virály

28. února 2020 17:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Prdíte často? Tahle zázračná vychytávka zajistí, že už nebudete smrdět. Jak funguje?

Pokud hodně prdíte a máte už dost smradu, který otravuje vás i vaše okolí, tahle zázračná vychytávka je přesně pro vás.

Říká se, že letecká doprava je nejbezpečnější ze všech. Její velkou nevýhodou ale je, že nemůžete vystoupit jinde než na konečné. V případě, že si sednete vedle bezohledného člověka, se tak vaše cesta snadno promění v několikahodinové peklo. Takové chrápání, zvracení, pokašlávání a tělesný zápach jsou velmi rušivé prvky. V prostředku, kde nemůžete ani pootevřít okno, je ale tím jednoznačně největším hříchem prdění.

Britský designér Paul O’Leary, který je majitelem značky spodního prádla Shreddies, ale naštěstí přišel s přelomovým řešením. Nabízí totiž produkt, díky kterému lidé mohou vypouštět plyny, aniž by zápachem obtěžovali ostatní. Pěnová vložka v černé či tělové barvě s názvem Carbonara má tvar banánu a měla by filtrovat všechny pachy. A aby to dokázala, je určená k nošení přímo mezi půlkami – nebojte, po použití ji můžete umýt a znovu nosit. Stejně jako jiné pach pohlcující spodní prádlo, které už značka Shreddies uvedla na trh, obsahuje nový produkt aktivní uhlí.

Majitelé takových spodků se však často dostávali do trapných situací u letištních kontrol, protože tato složka neprojde přes skenery. I to byl důvod, proč designér navrhl právě tento látkový doplněk ve tvaru banánu – lidé jej mohou jednoduše vyndat a odložit do boxů společně s ostatními „pípajícími“ předměty. Pokud vás tento výrobek zaujal, vězte, že jej seženete na e-shopu za zhruba 570 Kč. A to je poměrně příjemná cena za to, že se budete cítit lépe nejen vy, ale hlavně vaši spolucestující, co říkáte? Na to, jak produkt vypadá, se nyní můžete podívat v naší galerii.


Přečtěte si také