Virály

29. května 2019 13:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Provokativní nahaté svatební šaty naštvaly internet. Vážně jsou pro takovou událost vhodné?

Svatební den by měl být takový, aby na něj nevěsta i ženich dlouho vzpomínali. Spousta žen proto dlouho vybírá ty nejlepší svatební šaty. Na tyhle budete zírat... šokovaně.

Tak trochu kontroverzní šaty si na svatbu vybrala tahle nastávající z Floridy. Její šaty připomínají ale spíš jednodílné spodní prádlo nebo plavky s krajkou na vrchu. Odhalují tak celé nohy, nemají ani nohavičky, a taky celé paže. Nevěsta k nim sice má ještě vlečku, ta se ale přidělává jen zezadu. Žena tak působí opravdu odhaleně na to, že to jsou šaty. Proto zjevně pohoršily ostatní lidi na Facebooku.

„Tohle nejsou šaty, jsou to jen lepší plavky a krajka,“ píšou lidi v komentářích. „Její tělo je super, ale nepotřebuju vidět její vagínu na svatbě,“ vyjádřili se ostře jiní. Další píšou, že by bylo o dost hezčí, když to bylo trochu delší. Všichni se shodli na tom, že má úžasné tělo, ale vypadá to jako plavky nebo spodní prádlo s krajkou. Hodně lidí však upozornilo na to, že jde o svatbu na pláži, takže se to tam hodí… K šatům to má ale vážně docela daleko.

Sdílejte článek

Přečtěte si také