návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Provokativní nahaté svatební šaty naštvaly internet. Vážně jsou pro takovou událost vhodné?

Svatební den by měl být takový, aby na něj nevěsta i ženich dlouho vzpomínali. Spousta žen proto dlouho vybírá ty nejlepší svatební šaty. Na tyhle budete zírat... šokovaně.
Vydáno: 29.05.2019
Odhalené svatební šaty 1
Autor: facebook.com Odhalené svatební šaty 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak trochu kontroverzní šaty si na svatbu vybrala tahle nastávající z Floridy. Její šaty připomínají ale spíš jednodílné spodní prádlo nebo plavky s krajkou na vrchu. Odhalují tak celé nohy, nemají ani nohavičky, a taky celé paže. Nevěsta k nim sice má ještě vlečku, ta se ale přidělává jen zezadu. Žena tak působí opravdu odhaleně na to, že to jsou šaty. Proto zjevně pohoršily ostatní lidi na Facebooku.

„Tohle nejsou šaty, jsou to jen lepší plavky a krajka,“ píšou lidi v komentářích. „Její tělo je super, ale nepotřebuju vidět její vagínu na svatbě,“ vyjádřili se ostře jiní. Další píšou, že by bylo o dost hezčí, když to bylo trochu delší. Všichni se shodli na tom, že má úžasné tělo, ale vypadá to jako plavky nebo spodní prádlo s krajkou. Hodně lidí však upozornilo na to, že jde o svatbu na pláži, takže se to tam hodí… K šatům to má ale vážně docela daleko.

Nevěsta v nedbalkách: Jaké zvolit prádlo pod svatební šaty

Nevěsta v nedbalkách: Jaké zvolit prádlo pod svatební šaty

Článek je zařazen v: svatební šaty , provokativní šaty