Virály

23. června 2022 13:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: První transgender modelka v soutěži o nejhezčí zadeček míří do finále. Má podle vás šanci vyhrát?

Diváci poslali do finále Miss BumBum první transgender soutěžící.

Brazilská soutěž o nejhezčí zadeček Miss BumBum se blíží do finále a diváci už tak mohou znát jmenný seznam všech postupujících dívek. Zdaleka největším překvapením je však postup Thaynny Dantas, která je jednou ze 27 finalistek pro rok 2022. A proč je to takové překvapení? Modelka je totiž úplně první transgender soutěžící, která postoupila takhle daleko.

Do finále favoritku přitom poslali samotní diváci ve veřejném hlasování. Fitness modelka a podnikatelka reprezentující Rio Grande do Norte zatím získala 5 % všech hlasů, což z ní dělá nejoblíbenější finalistku první fáze soutěže. Už teď je jasné, že se Thaynna zapsala nejen do historie soutěže, ale i do srdce všech diváků. Je rovněž jasným důkazem, že už se trans ženy mohou dostat tam, kam chtějí, bez jakéhokoli omezení.

Finálová živá přehlídka finalistek se bude konat v srpnu a výherkyně kromě titulu Miss BumBum získá i pěknou výhru v podobě 22 tisíc dolarů, což je v přepočtu přes půl milionu korun. Co si myslíte o Thaynně vy, má šanci na výhru?


Přečtěte si také