Virály

30. prosince 2021 11:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rekordman má na sobě 453 piercingů! Neuvěříte, kolik jich má jenom v penisu

Týpek je nejpropíchanějším člověkem na světě.

Jednašedesátiletý Rolf Buchholz z německého Dortmundu je opravdový nadšenec a sběratel. Nemá však kolekci motýlů ani poštovních známek, nýbrž bohatou sbírku piercingů na svém těle. Jeho vášeň si dokonce vysloužila zápis v Guinessově knize rekordů a stal se mužem s největším počtem piercingů na lidském těle.

No, a my musíme uznat, že jich má opravdu požehnaně. S prvním propíchnutím čekal rekordman až do svých čtyřiceti let a od té doby se nechal ozdobit celkem 453 šperky. Nejvíce piercingů má hlavně na svém obličeji a penisu, přičemž jen na svém údu jich je 278. Ač se to zdá nemyslitelné, podle jeho slov vede pořád normální sexuální život a ozdoby mu nijak nepřekážejí.

„Není to vůbec žádný problém, ničemu to nevadí. Dávno bych se jich zbavil, kdyby jo,“ ujistil všechny Rolf a přísahal, že jeho sex je úžasný. „Modifikace změnily jen můj zevnějšek. Mě samotného ne. Pořád jsem stejným člověkem,“ dodal s tím, že jsou piercingy, tetování a modifikace jen životním stylem, a ne součástí jeho osobnosti.


Přečtěte si také