Virály

11. října 2018 04:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Řidič pod vlivem alkoholu naboural do svatební limuzíny. Policista pak na místě nehody spatřil něco děsivého

Měl to být krásný a nezapomenutelný den pro Davida a Lisu Mascolo, kteří se 2. července 2005 vzali. Jenomže to, co následovalo potom, zůstane v paměti celé rodiny jako ta nejhorší noční můra.

Po obřadu totiž nasedla sestra nevěsty Jennifer Flynn spolu se svým manželem, dvěma dcerkami Katie a Grace a rodiči do objednané limuzíny, kterou řídil řidič jménem Stan Rabinowitz. Všechno bylo v pořádku až do doby, než jim cestu zkřížil opilý řidič. Svým autem narazil v obrovské rychlosti přimo do předku limuzíny. Řidič byl na místě mrtev a teprve sedmiletá Katie spolu s ním.

Její matka Jennifer promluvila veřejně dva dny po tragédii pro novináře z New York Times. “Když jsem vylézala z auta, jediná věc, která po Katie zůstala, byla její hlava, která se v důsledku nárazu oddělila od jejího těla. Držela jsem ji asi hodinu než mě a celou mou rodinu vyprostili z té plechovky. Byla jsem v naprostém šoku, neschopná reagovat na to, co se kolem mě stalo. Můj otec přišel o obě nohy. Bylo to něco strašného a doufám, že to je strašné i pro vás. Chci aby to všichni věděli. Aby všichni věděli o té obrovské bolesti a ztrátě, kterou proživáme,” řekla tehdy k tragédii Jennifer.

Její dceru připravil o život 25letý řidič Martin Haidgen, který byl v ten den pod vlivem alkoholu. Tento strašlivý příběh by měl být odstrašujícím příkladem pro všechny. To, čím si tahle rodina prošla, si asi nikdo z nás nedokáže představit. Katie to život nevrátí, ale někomu dalšímu ho zachránit může. Pokud pijete, nikdy si nesedejte za volant.

Sdílejte článek
Štítky nehoda alkohol smrt rodina tragedie galerie The New York Times limuzína svatba

Přečtěte si také