Virály

21. června 2018 13:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rodiče, kteří své potomky dokonale zpacifikovali. Tyhle vtipálky byste chtěli mít doma taky!

Být rodičem rozhodně není nic jednoduchého. Na svých bedrech nesou obrovskou tíhu zodpovědnosti. Svým dětem musí totiž být neustále příkladem a ukazovat jim správnou cestu, protože sejít na scestí v období dospívání, může být snazší, než si myslíte.

Což ovšem spousta puberťáků vidí jinak. V jejich očích jsou to jen další nesmyslné tresty a zákazy, které jejich staromódní a nic nechápající máma s tátou vymysleli, protože asi nemají nic lepšího na práci. No, ať už se přikláníte k jedné nebo druhé straně, tihle rodiče jsou výjimeční.

Svou roli berou nesmírně vážně, ale dokážou si ji i náležitě užít. Díky jejich smyslu pro humor dokáží z nepříjemné věci udělat parádně vtipnou historku. A jak to v praxi vypadá? Své dceři například vyvěsí na dveře ceduli s nápisem připomínající horor Saw: „Pojďme si zahrát hru. Dostaneš přístupové heslo k wifi jakmile obdržím fotky dvou uklizených pokojů v domě. Hodně štěstí. S láskou, táta.“ A tím to zdaleka nekončí! Podívejte se na ty nejpovedenější vtípky, které mají na svědomí rodiče.

Sdílejte článek
Štítky humor děti zábava rodiče galerie

Přečtěte si také