Virály

26. listopadu 2018 13:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rodiče vyhodili z domu dceru poté, co zjistili, že je lesba! Poznali to z této drsné fotky

Tihle rodiče nesnesli, že je jejich dcera lesba.

Člověk se nestane homosexuálním vlastní volbou, natož nějakou aktivitou, co dělá, nebo pouhým lusknutím prstu, protože to tak chce. Lidé se tak narodí a v roce 2018 už bychom tak nějak doufali, že to všichni dokážou akceptovat. Jenže ne všichni to zvládnou. Vezměte si například Emily Scheck.

Mladá dívka z Buffala nedávno přišla o svoji rodinu, protože její máma našla fotku, na které je Emily ještě s jinou dívkou. V objetí – nic víc. Nicméně tak nějak to jejím rodičům docvaklo a začaly trable. Než ji vyhodili, dostala na výběr, rozejít se se svojí přítelkyní a jít se „léčit“, nebo přijít o rodinu do konce života. Emily nevěděla, co na to říct, tak raději neříkala nic.

Jenže situace se vymkla kontrole a Emily o pár dní později (kdy odmítala terapii) přišla domů, jenom aby našla veškeré svoje věci naházené ve svém autě. Rodiče jí doslova vzali vše, co kdy vlastnila, a kompletně s ní z nenávisti zrušili veškerý kontakt. Jenom díky štědrosti ostatních přátel a někdy i úplných cizinců se Emily povedlo přežít, zůstat ve škole a pokračovat ve svém životě, aniž by přitom musela svoji rodinu o cokoliv prosit. Díky GoFundMe stránce totiž Emily na studium a život získala již přes 100 tisíc dolarů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také