návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Rodina se dohodla, že bude 6 měsíců společně hubnout. Jejich fotky před a po vás totálně uzemní

Když svou železnou vůlí a touhou zhubnout nakazíte celou rodinu.
Vydáno: 14.03.2019
Rodinná proměna po cvičení foto
Autor: instagram.com/xyjesse Rodinná proměna po cvičení foto

Celé to začalo jako klasické rodinné stěhování. K čínskému fotografovi Jessemu a jeho těhotné partnerce se rozhodli nastěhovat jeho rodiče s tím, že se budou o nastávající maminku a následně vnouče maximálně starat. Jenže právě v tu chvíli se Jesse rozhodl, že razantně změní svůj životní styl, začne žít zdravě a pořádně na sobě zamaká. A postupně se k němu přidala celá rodinka.

Začal u otce, s nímž nejdříve začal chodit na dlouhé procházky a následně běh. Pak se k jejich transformaci nadšeně přidaly i nastávající babička a žena. Za šest měsíců ušli obrovskou cestu s úžasnou proměnou a dohromady zhubli desítky kilogramů. Podle Jesseho byl nejlepší právě jeho otec, který společně se synem nakonec skončil v posilovně, shodil nejvíce kilo a neskutečně díky tomu omládl. Ostatně, povídejte se na jejich neskutečné proměny v naší galerii.

Matka zhubla 60 kg bizarní dietou 1

GALERIE: Neskutečná proměna! Matka zhubla 60 kg bizarní dietou! Jedla jenom jeden druh jídla

Anthony Howard-Crow

GALERIE: Tenhle chlapík jedl 100 dní jenom zmrzlinu. Zhubl 15 kg a jeho krevní testy nebyly nikdy lepší! Jak je to možné?

Článek je zařazen v: rodina , hubnutí , proměna , fotograf

reklama