návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Rybáři objevili obřího bílého žraloka, který se udusil k smrti želvou. Uhádnete, kolik tohle monstrum vážilo?

Žralok bílý napadne člověka jen velmi vzácně, přesto existuje mnoho lidí, kteří se ze strachu, že v moři narazí na tuhle příšeru, radši ani pořádně nevykoupou.
Vydáno: 28.04.2019
Žralok se udusil želvou 5
Autor: Greg Vella/Facebook/Mauricio Hoyos Padilla Žralok se udusil želvou 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud patříte mezi ně, raději byste se na následující fotky neměli ani dívat, protože vás pravděpodobně moc neuklidní a jenom u vás způsobí ještě větší noční můry. Tyto šokující záběry pořídili rybáři v Japonsku, když z vody vylovili gigantického žraloka bílého, který zemřel, když se snažil spolknout mořskou želvu.  

Ta ovšem také nebyla žádný drobeček a žralok si tak troufnul na trochu větší jídlo, než byla jeho kapacita. Rybář Greg Vella, který na Facebooku popisoval svůj zážitek s tímto žralokem se vyjádřil následovně: „Byli jsme na moři a lovili tuňáky, když jsem z rádia uslyšel varování, že kolem nás plave žralok s želvou v puse. Lidi o tom začali vtipkovat, a tak jsem tomu nevěnoval příliš pozornosti. Další den byl nalezen mrtvý, zachycen v nějaké síti. Kapitán, se kterým jsem o tom mluvil, ho viděl den před tím a tvrdil, že už byl na pokraji sil kvůli tomu, že nemohl pozřít tu želvu.“ Obrovské zvíře vážilo přes 2 000 kilogramů. Na takovou nestvůru byste v moři asi narazit nechtěli.

Článek je zařazen v: žralok bílý , smrt , mořská želva , příroda , kuriozity