návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Šampionka ve fitness nafotila tak žhavé fotky, že si ji zablokovala vlastní máma!

Žhavá blondýnka a bývalý šampionka ve fitness provokuje odvážnými fotkami na Instagramu.
Vydáno: 03.07.2020, rd

Julia Ušakovová (30) se může chlubit nejen titulem ve fitness, ale taky pěkně provokativním profilem na Instagramu. Bývalá fitness bohyně z Ruska se za své tělo rozhodně nestydí, v minulosti například nafotila sérii odvážných fotek pro jistý pánský magazín, jenže fotky utekly na sociální sítě a její vlastní matka byla natolik zostuzená, že se rozhodla si dceru zablokovat.

Naštěstí se rodinné vztahy záhy na to urovnaly, a byť Julia pokračuje v provokacích alespoň na Instagramu, už to dělá alespoň natolik decentně, aby to její rodinu nepohoršovalo. A tomu se říká výhra. Krásná Ruska se nicméně čas od času kontroverzi stejně nevyhne, v době pandemie to například schytala od fanoušků za to, že roušky použila místo podprsenky. Většině lidí asi vadilo, že lidé jinde bojují s nedostatkem, zatímco tahle fitness modelka jimi takhle plýtvá.

Zdroj: Sport.cz

Článek je zařazen v: fitness , provokace , šampionka , Sexy , Instagram , Rusko

reklama