návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Šeštiletá holčička se rozhodla pomoct bezdomovcům na Vánoce. Neuvěříte, co dojemného pro ně udělala

I když si pořád dokola opakujeme, že Vánoce nejsou o dárcích, dost často na to pod tíhou stresu a reklamních kampaní, zapomínáme. A zatímco se většina z nás mění v prasátko ležící na gauči, tahle malá holčička běhá po ulicích a krmí bezdomovce.
Vydáno: 29.12.2018
Pearly Rose McGowan 2
Autor: profimedia.cz Pearly Rose McGowan 2

Teprve šestiletou Pearly Rose McGowan k tomu inspirovalo setkání s bezdomovcem poté, co si večer před rozbalením dárků zašla s rodinou do kina. Když pak následující den rozbalovala své dárky, poprosila svého dědečka Martina, jestli by ji nepomohl připravit nějaké pytlíky také pro lidi bez domova. 

Její babička pak uvařila polévku a zbytek rodiny přibalil nějaké sendviče, sladkosti, ponožky,  cigarety a také peníze. Nejdříve projížděli město Glasgow autem, ale když nemohli na žádného bezdomovce narazit, rozhodli se město projít po svých. K Pearly a jejímu dědečkovi se připojila také sestřenice Michaela (15). 

„Vyprávěli nám, že když jeden z bezdomovců obdržel baliček, začal plakat a řekl, že vůbec netuší, co to pro něj znamená,” řekla Pearlynina teta Teresa. 

Většina dětí v tomhle věku myslí jenom na sebe, ale tato neobyčejně laskavá holčička nám všem připomněla, jak obrovské srdce má každý z nás. 

Článek je zařazen v: Vánoce , laskavost , dárky , bezdomovci

reklama