Virály

6. února 2019 16:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šestiletá holčička si přála, aby vypadala jako stoletá babička. Její proměna ve starou dámu vám vyrazí dech

Koho by nezajímalo, jak by vypadal ve stáří? Tahle holčička to měla možnost zjistit, když se stylizovala do stoleté babičky.

Možná se vám to bude zdát jako naprostá šílenost, dělat z dítěte, které má život před sebou, starého člověka, až se ale podíváte na fotky téhle neuvěřitelné proměny, dost možná změníte názor. Jeden otec z New Yorku totiž sdílel na internetu fotky své šestileté dcery, ze které se z hodiny na hodinu stala stará babička, přesněji bohatá dáma z Upper East Side. Dcera se prý rozhodla, že chce oslavit svůj stý den ve škole jako stoletá. A její matka jí tedy přání splnila. Celý její vzhled byl promyšlený do největších detailů – od výrazného make-upu a nadýchaného účesu postarších dam až po doplňky jako brýle s perlami ši šperky.

Když ji v tomto převleku spatřili její kamarádi, byli jí doslova posedlí, pro tento den ve škole se z ní stala hvězda. I proto matka holčičky požádala svého manžela, aby zveřejnil proměnu jejich dcery na sociálních sítích. Naštěstí ji poslechl a fotky staré mladé dámy se okamžitě staly hitem. Na její děsivý a zároveň vtipný stoletý vzhled se nyní můžete podívat i vy v následující galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také