návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Šestiletý chlapec za naspořené peníze koupil jídlo obětem hurikánu. Z jeho dobrosrdečnosti by si měl vzít příklad každý

Teprve šestiletý chlapec z USA udělal úžasný skutek, když za všechny své naspořené peníze nakoupil jídlo pro oběti hurikánu Dorian, který postihl Spojené státy.
Vydáno: 11.09.2019
Jermaine Bell  3
Autor: Facebook/JustElle Creech Jermaine Bell 3

Jermaine Bell z Jižní Karolíny je zářný příklad dobrosrdečnosti. V parku na Floridě se minulý víkend chystal oslavit své sedmé narozeniny. Za naspořené peníze se toužil vydat do Disneylandu. Když ale zaslechl, že místní obyvatelé musí opustit své domy kvůli hurikánu, rozhodl se pro lepší způsob, jak utratit své naspořené peníze.

Za úspory nakoupil jídlo jako hot dogy, brambůrky a vodu a nakrmil tím více než 100 evakuovaných obyvatel. Dokonce vlastnoručně vytvořil ceduli, se kterou pak stál kousek opodál silnice – ta upozorňovala kolemjedoucí v nouzi, že se tam pro lidi zasažené hurikánem rozdává jídlo zdarma. Jeho maminka Lauren sdílela video, ve kterém Jermaine pomáhá a rozdává jídlo. Jeden člověk to následně okomentoval slovy: „Tenhle příběh už koluje po celé střední Floridě. Jaký úžasný mladý muž! Pracuji v Disneylandu a bude mi ctí Jermainovi darovat nějaké vstupenky zadarmo.“ Karma existuje!

Článek je zařazen v: hurikán , oběti , charita , dobrosrdečnost , láska , pomoc

reklama