Virály

11. září 2019 16:03

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šestiletý chlapec za naspořené peníze koupil jídlo obětem hurikánu. Z jeho dobrosrdečnosti by si měl vzít příklad každý

Teprve šestiletý chlapec z USA udělal úžasný skutek, když za všechny své naspořené peníze nakoupil jídlo pro oběti hurikánu Dorian, který postihl Spojené státy.

Jermaine Bell z Jižní Karolíny je zářný příklad dobrosrdečnosti. V parku na Floridě se minulý víkend chystal oslavit své sedmé narozeniny. Za naspořené peníze se toužil vydat do Disneylandu. Když ale zaslechl, že místní obyvatelé musí opustit své domy kvůli hurikánu, rozhodl se pro lepší způsob, jak utratit své naspořené peníze.

Za úspory nakoupil jídlo jako hot dogy, brambůrky a vodu a nakrmil tím více než 100 evakuovaných obyvatel. Dokonce vlastnoručně vytvořil ceduli, se kterou pak stál kousek opodál silnice – ta upozorňovala kolemjedoucí v nouzi, že se tam pro lidi zasažené hurikánem rozdává jídlo zdarma. Jeho maminka Lauren sdílela video, ve kterém Jermaine pomáhá a rozdává jídlo. Jeden člověk to následně okomentoval slovy: „Tenhle příběh už koluje po celé střední Floridě. Jaký úžasný mladý muž! Pracuji v Disneylandu a bude mi ctí Jermainovi darovat nějaké vstupenky zadarmo.“ Karma existuje!


Přečtěte si také