návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Sexy blondýna poslala cizímu člověku svoje nahé fotky! Svedla to na svoji kočku

Tak tohle je sakra špatná náhoda! Žena si chtěla koupit nové auto. Místo odpovědi ale poslala prodejci svoje sexy fotky.
Vydáno: 28.08.2019
 Serenna Derosa
Autor: Facebook.com/Serenna Derosa - Model / Musician Serenna Derosa

Ten, kdo má doma kočku, moc dobře ví, co tihle miláčkové občas dovedou. Víme, že kočičky se rády procházejí po klávesnici. Ovšem aby se jim povedlo poslat hanbaté fotky nějakému úplně cizímu člověku, to se nepovede jen tak někomu. Ovšem přesně tohle se prý stalo modelce Serenně Dorosa (27), když se poptávala prodejce na Faceboooku po novém autě.

Jenže hned nato poslala do konverzace asi tři neslušné fotky, na kterých byly vyfoceny její nohy, prsa a další sexy pózy. Hned potom se rychle omluvila, že to bylo omylem. No, těžko říct, když má Serena plný Twitter a Facebook svých polonahých fotek, kde se s nimi chlubí. Vymlouvá se na svoje pětiměsíční kotě Angel. Ale kdoví.

Článek je zařazen v: Sexy , fotky , nahé fotky , sexy kráska , kočka , kočka posílá fotky , blondýnky

reklama