Virály

28. června 2019 13:58

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy gamerka přišla o hlavního sponzora poté, co všechny muže označila touhle nadávkou! Nepřehnala to?

Gamerka se pustila do chlapů, teď kvůli tomu má potíže.

Gabriela Cattuzzo se živí jako relativně známá herní streamerka z Brazílie. Její kanál podporovalo mnoho značek a sponzorů, jenže s tím je nyní zjevně konec, protože ten největší od ní čerstvě dal ruce pryč.

Gabriela totiž na Twitteru sdílela fotku, na kterém sedí na hřbetu mechanického býka, a vy už si nejspíš dokážete představit, co jí lidé začali do komentářů psát. Jeden komentář ale Gabrielu obzvlášť vytočil. Nejmenovaný muž jí napsal, že pokud by chtěla, může si zajezdit i na něm. Na to odpověděla: „Vždycky se najde jeden k*kot, který si myslí, že je drsňák, a dělá z ženy jenom sexuální objekt, dokud se mu žena nepostaví. A přesně proto jsou muži špíny.“ Člověk by řekl docela pochopitelná reakce, že?

No, zjevně ne. Po tomhle komentu se totiž herní značka Razer rozhodla dát od Gabriely ruce pryč a přestat její kanál sponzorovat. Následně se za streamerku postavily desítky lidí, kteří tvrdí, že reakce Razeru byla přehnaná. Za to Gabriela fanouškům poděkovala. Pointou je, že Gabriela měla zaprvé právo se bránit a zadruhé pravdu v tom, že lidé, především muži a především v herní sféře často sexualizují věci, které nemusí být sexualizovány. A je pochopitelné, že to herní influencerky může frustrovat. Trestat tak dívku takovýmto způsobem se zdá vskutku být dost nefér.

Sdílejte článek

Přečtěte si také