návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Sexy holka dala kopačky příteli a sekla s prací, aby mohla cestovat v dodávce. Jak si vydělává?

Když svobodný život volá.
Vydáno: 23.12.2019
Sydney Ferbrache
Autor: Instagram.com Sydney Ferbrache
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

24letá Sydney Ferbrache si jednoho dne projížděla Instagram, když narazila na fotku dívky v dodávce. Možná to byl pouhý algoritmus, a možná to byl osud. Tak či tak ten moment Sydney změnil život.

Následně totiž sekla s prací, rozešla se s přítelem a pořídila si vlastní dodávku, ve kterém nyní ještě spolu se svou fenkou Ellou cestuje napříč Amerikou. Ještě předtím si chtěla Sydney ověřit, že takový život zvládne, vyrazila tak poprvé úplně sama do Jižní Afriky, na měsíc, kde zjistila, že ji vlastně tenhle život hrozně baví a neexistuje jediný důvod, proč by jej nemohla žít i po svém návratu do Ameriky. Rodiče pochopitelně nebyli nadšení, nakonec jim ale došlo, že se jejich dcera právě „našla“ a začali ji podporovat.

Nyní dívka cestuje sólo, užívá si přírody i místních, dělá vlastní podcast, podává rozhovory, a ještě vede Instagram, takže se na její super zážitky můžete sami podívat. Buď tady, nebo v následující galerii:

Článek je zařazen v: cestování , dodávka , pes , kopačky , práce , Svoboda