návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Sexy holku vyrazili z fitka kvůli oblečení, co měla na sobě! Vážně přijde tohle někomu nevhodné?

Dívku vyrazili z fitka kvůli nevhodnému oblečení.
Vydáno: 26.04.2018
Holka, kterou vykopli z fitka 4
Autor: Instagram.com/Facebook.com Holka, kterou vykopli z fitka 4

Pokud víme, tak do fitness center a posiloven chodí lidé… cvičit. Osobně to nemůžu potvrdit, protože jsem do žádného nikdy nevkročil, ale hádám, že něco takového se tam asi děje. A taky si umím celkem dobře představit, že při takovém cvičení se člověk asi hezky zpotí. Z toho důvodu je také lidem doporučeno brát si na sebe sportovní outfit. Jedna holka ovšem zjistila, že není outfit jako outfit.

 

 

Sarah Villafañe přišla do studentské posilovny v legínách a sportovní podprsence/krátkém tričku. Definice je tady trochu volná, podstatou je, že jí byla vidět část břicha. A to zaměstnancům školního fitka přišlo nevhodné. Postupně ji na to upozornili tři lidé, až přišel samotný manažer, který dívku následně vyrazil. Ta se pochopitelně cítila ukřivděná, a když se na její oblečení podíváte, asi nejspíš uznáte, že k tomu měla důvod. Tohle nám totiž vážně nepřijde jako outfit, se kterým by ženy nemohly cvičit. Spíš naopak.

Článek je zařazen v: fitko , posilovna , cvičení , holka , Sexy , outfit , sport

reklama