Virály

15. června 2021 13:58

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy influencerku obvinili, že na OnlyFans okrádá fanoušky! Co ohavného provedla?

Blonďatá sexbomba na OnlyFans údajně okrádá fanoušky.

Bývalá členka youtuberské skupiny Vlog Squad a instagramová bohyně Corinna Kopf byla čerstvě obviněna z toho, že lidi okrádá na svém novém OnlyFans účtu. Jen pro kontext, Kopf před nedávném sdílela příspěvek, ve kterém slíbila, že když dostane 500 tisíc lajků, založí si OnlyFans. To se sice v době psaní stále nestalo, kráska si vlastní OnlyFans stránku ale stejně založila. A po deseti dnech už se navíc dostala mezi 0,01 % tvůrců, jež sleduje nejvíc lidí.

Potíž je v tom, že hned nato začala blonďatá sexbomba přidávat pod placený obsah ty samé příspěvky, co má na Instagramu. A to vyvolalo u řady lidí kritiku, protože si za ten stejný obsah akorát účtuje o 25 dolarů víc. Nicméně influencerka se mezitím již k celé záležitosti vyjádřila, a slíbila, že v budoucnu nasype na své OnlyFans daleko peprnější fotky. Nemůže je tam ale prý dát hned, protože věří, že by okamžitě unikly na internet.

Ani to ovšem nezastavilo ostatní, aby ji nadále kritizovali. Situace má navíc další dohru, a to když si dívka všimla, že její fotky z OnlyFans lidé stejně sdílejí na Twitteru. Prý si tak dělá seznam a hodlá se soudit. Vyhrožovala tak mimo jiné i nezletilým.

Sdílejte článek
Štítky krádež Instagram Twitter galerie youtuberka fanoušci influencerka OnlyFans Sexy OnlyFans

Přečtěte si také