Virály

18. ledna 2022 12:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy kráska si na OnlyFans vydělává slušný balík a přitom se nesvléká! Co zde dělá?

Mladá Američanka je důkazem toho, že si na OnlyFans můžete přivydělat i bez erotiky.

Devětadvacetiletá projektová asistentka Rojeana Macapagal z arizonského Tusconu je opravdovým svatým grálem na OnlyFans. Na oblíbené platformě, která je proslavená pornografickým obsahem, se totiž na rozdíl od svých kolegyň nesvléká. Místo lechtivých snímků nabízí svým fanouškům pohled na její krásné a dlouhé vlasy.

Účet na platformě si mladá modelka založila teprve loni, ale už nyní slaví velký úspěch. Přitom jí stačí, když si ve svých příspěvcích pohrává s vlasy, které má až po kolena. „Na OnlyFans nezveřejňuju žádné nahotinky, jsou to jen videa týkající se mých vlasů,“ vysvětlila Rojeana deníku Daily Mail. „Většinou si s vlasy hraju, zastřihávám je, češu si je do drdolu, nebo si je myju. Někteří fanoušci po mě dokonce chtěli, abych se natáčela ve větrném tunelu,“ dodala dlouhovláska.

Za několikaminutová videa si účtuje od 20 do 60 dolarů, což je zhruba 430 až 1 300 korun. Měsíčně si potom přijde klidně i na 50 tisíc korun. „Nedělám to ale na plný úvazek“ vysvětlila Rojeana, která práci na OnlyFans považuje jen za příjemnou brigádu.


Přečtěte si také