Virály

2. června 2019 13:43

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy máma přiznává, že jí často píšou mladí muži. Poznáte, kolik je této MILFce vůbec let?

Atraktivní vzhled vyžaduje dřinu a odříkání. Tahle dáma teď vypadá lépe, než kdy před tím. Jak je to možné?

Laura Heikila (51) je matka šestnáctileté dcery Jayden. V posledních letech se jí dostává větší pozornosti, něž kdy dřív. Říká, že jí neustále chodí soukromé zprávy od mladších ctitelů.

Tato kalifornská sexy žena tvrdí, že se v mládí nikdy příliš o svůj vzhled nezajímala. Vše se změnilo až s příchodem dcery, kdy zjistila, že zhubnout už ji nejde tak snadno jako před tím. Začala se tedy zaměřovat na pořádný trénink, pravidelně chodila do fitka a nebála se zkusit zvednout i nějakou tu váhu.

Na Instagramu ji už sleduje přes 26 tisíc lidí. Laura tam sdílí své videa o cvičení. Nicméně se svěřila o tom, že dostává mnohem více otázek, které se cvičení netýkají. Jsou především od mladších mužů. Její manžel, se kterým jsou spolu už 20 let, to naštěstí bere s humorem.

„Často mi chodí otázky, jestli mi je opravdu 50, protože prý vypadám na 20 nebo jestli randím s mladšími kluky. Na to odpovídám, že tohle se mému manželovi moc nelíbí,“ směje se Laura.

„Můj muž je pyšný na to, že má fit manželku a je úplně v pohodě s tím, že se mi dostává trochu té mužské pozornosti. Ta začala přicházet hlavně s příchodem mého účtu na Instagramu. Ale já o tom příliš nepřemýšlím. Sdílím tam své fotky hlavně proto, abych inspirovala ostatní ženy v tom, aby se nevzdávaly,“ uzavírá Laura.

Sdílejte článek
Štítky seznamka Ženy zábava fitness Sexy

Přečtěte si také