Virály

17. prosince 2021 14:33

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy máma vypadá jako sestra své dcery! Tipnete si, kolik jí je?

Při pohledu na tyhle dvě krásky nebudete vědět, která z nich je dcera a která matka.

Joleen Diaz z Kalifornie vypadá naprosto perfektně! Asi byste nehádali, že téhle krásce je čtyřiačtyřicet let a má jednadvacetiletou dceru. Když tyhle dvě stojí vedle sebe, všichni si myslí, že jsou sestry. Mladě vypadající mamince dokonce smazali profil na seznamce, protože si lidé mysleli, že jde o podraz. „Je to vtipné, lidé si myslí, že jde o falešný profil, a tak mě nahlašují,“ řekla Joleen pro web Ladbible.

Nikdo nemůže uvěřit tomu, jak je možné, že Joleen vypadá ve svém věku takhle! Dokonalé tělo, mladistvě vypadají obličej a perfektní rysy z ní dělají opravdový unikát. Tahle sexy maminka propaguje zdravý životní styl, který se skládá z pravidelného cvičení jógy, sportu a také zdravé stravy.

Pozvání na rande jí chodí často i od mladších mužů. „Když mě pozve na rande mladší muž, připadá mi to stejně lichotivé jako pozvání od někoho v mém věku nebo od staršího,“ vysvětlila svůj pohled na věc. Zároveň ale dodává, že většina zpráv, které jí chodí na sociálních sítích, je zdvořilá a pozitivní. „Myslím, že to chce hodně odvahy někoho oslovit a požádat ho, aby se s vámi setkal osobně,“ nechala se slyšet tahle single maminka. Tak co pánové, zkusíte své štěstí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také