Virály

12. srpna 2021 15:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy MILFka z OnlyFans tvrdí, že je tam kvůli tomu, že to po ní chce BŮH! Opravdu by z ní měl radost?

Nestydatá kráska z kontroverzní služby pro dospělé má pro své nahotinky zajímavou výmluvu. Otázkou zůstává, jestli jí vůbec někdo věří.

Internetová služba OnlyFans sice bude asi pořád vyvolávat určitou kontroverzi a pro mnoho lidí zůstane navždy modernější formou porna, faktem však zůstává, že si zde ženy dokážou díky nadržencům vydělat solidní balík. A řada žen díky tomu zachránila i svou finanční situaci, jež nebyla před nástupem OnlyFans zrovna růžová. Patří mezi ně i americká MILKfka z Colorada Nita Marie, která už si stačila získat nespočet předplatitelů, jimž se nebojí ukázat prakticky cokoliv. Pro svůj internetový džob má navíc dobrou výmluvu. Ve svlékání před kamerou jí totiž prý podporuje sám bůh!

Nita je už totiž od svého dětství velkou křesťankou. Časem se ovšem začal odlišovat její pohled na boha a Ježíše, jenž je popisován v Bibli, a začala si k nim tvořit svůj jedinečný vztah. Tvrdí totiž, že svatá kniha byla napsána v době, kdy neměly ženy povoleno číst ani psát, takže si pojetí boha bere z jiného úhlu pohledu. Když se začala věnovat modelingu, mnoho jejích křesťanských přátel od ní začalo dávat ruce pryč. Ona sama se prý proto několikrát zeptala boha, zda má v této kariéře pokračovat. A on jí údajně vždy bez váhání řekl ano. No a Nita díky jeho neustálým souhlasům skončila až na OnlyFans.

Nita je tak podle svých slov na duchovní misi, kdy se snaží s božím svolením inspirovat ostatní ženy v tom, aby objevily svou sexualitu a nestyděly se za své tělo. A údajně s tím slaví obří úspěchy a díky svému svlékání už pomohla mnoha ženám i mužům, např. i v jejich sexuálním životě. A ona chce za ženskou sexualitu bojovat na OnlyFans i nadále. A nejspíš si u toho i hezky přivydělá.


Přečtěte si také